wtorek, 21 maja 2013

Regeneracja z Xlash

Hey,
dziś otrzymałam przesyłkę z Naturmedicin, która zawiera odżywkę do rzęs i brwi z Xlash. Zakupiłam ją, ponieważ moje rzęsy po trzyletnim przedłużaniu metodą 1:1 są osłabione i krótsze niż zwykle. Odżywki  kupiłam w promocyjnej cenie. W sumie ciężko mówić o promocji. Cena i tak była zabójcza. Promocja polegała na gratisie, którym jest odzywka do brwi.  


Odżywka do rzęs o pojemności 6 ml. Podobno ma starczyć na ok 10 miesięcy. Odżywka do brwi o pojemności 3 ml. Starcza na ok. 5 miesięcy.

Za zestaw zamieszczony na zdjęciu zapłaciłam 290 zł. Cena bez promocji to prawie 500 zł. Zestawy są jeszcze dostępne na stronie sklepu Xlash.
Czy warto było wydać pieniądze? hmm okaże się  po kilku miesiącach. Mam nadzieje ze pomoże na moje króciutkie rzęski. Po całej kuracji podzielę się opinią i zamieszczę zdjęcia przed i po.

Dodatkowo dostałam próbki rożnych kremów. 
Jeśli któraś z nich okaże się godna uwagi, polecenia, to jej recenzja pojawi się kiedyś na blogu.

 Em Te 90

6 komentarzy:

 1. Faktycznie cena powalająca. Miałam okazję testowania podobnej odżywki konkurencyjnej firmy. Efekt był w porządku. Ciekawe jak Ci się sprawdzi ten zestaw. Czekam na recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cena bardzo wysoka, za taką cenę efekt po zastosowaniu powinien być. Jestem strasznie ciekawa czy tak będzie... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie znałam go ;)

  obserwujemy ?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tej odżywki, ale cena jest kosmiczna :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja natomiast mia lam okazję już poznania tej odżywki mniej więcej na wczesną wiosnę, ale miałam do wyboru inne kosmetyki do recenzji :) Także również jestem ciekawa, jak u Ciebie się sprawdzi.

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze są mile widziane. Zawsze zaglądam do swoich gości:)
Zapraszam do Obserwowania.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...